Laboratuvarlarımız Uluslararası standartlarla,
3 Ana Laboratuvarda hizmet vermektedir.

Uluslararası Corfin Laboratuvarları

Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde bulunan laboratuvarlarımız, 550 m2'lik alanda hizmet vermektedir.

Dünyada konusunda otorite olan ASTM(Amerikan Ulusal Test ve Malzeme Kurumu), DIN(Alman Standartlar Enstitüsü), IP(Uluslararası Koruma), TSE(Türk Standardları Enstitüsü) gibi kurumlarla karşılaştırma analizleri programlarına katılmaktadır.

Bilimselliği ön plana almış olan laboratuvarlarımızda, uluslararası otorite olan kuruluşların gözetiminde ve denetiminde, konusunda iyi eğitim almış olan uzman ekibimizle test ve analizler yapılmaktadır. Laboratuvarlarımızda gizlilik, tarafsızlık ve güvenilirlik ilkelerine sadık kalınarak, ulusal ve uluslararası standartlara uygun işlemler yapılmaktadır.

Mikrobiyoloji

Mikrobiyoloji laboratuvarımızda genel mikrobiyolojik analizlerin yanısıra, Gıda, Su, Kozmetik, Toprak ve Yem analizleride yapılmaktadır.

Genel Kimya

Sizlerden gelen analiz istekleri, kimyasal ve fiziksel özellikleri, performansları ve kararlılıklarını belirleyen çok sayıda test ile sürdürülmektedir.

Petrokimya

Laboratuvarımızda, petrol ve petrol türevi (madeni yağlar, gresler, akaryakıt, gazyağı, solvent, fuel oil, asflat, wax) vb. analiz ve performans testleri yapılmaktadır.

TOP