1993'den günümüze ülkemiz endüstrisine fayda sağlıyor
ve sizlerin partneri olmayı sürdürüyoruz

Neden Akoni Kimya?

Daima Yanınızdayız
Ürünlerimizi kullanan sanayicilerimize, uzman teknik ekibimiz ve üstün performanslı ürünlerimizle çözüm ortağı olmaktayız.

Kalite Önceliğimizdir
Uluslararası sertifikalı laboratuvarlarımızda AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları sonrası, ülkemizde birçok yeniliğe öncü olduk. Her zaman sizlerden aldığımız değerli bilgiler bizlere ışık tutmuştur. Bizler her zaman kaliteli ürünlerimizle yüksek performansta çalışma azmimizle daima siz müşterilerimizin yanındayız.

Biz Kimiz?

1993 yılında kuruluşu gerçekleşen şirketimiz, özel sentetik gresler, sentetik yağlama maddeleri, özel yağ sökücüler, temizleyici endüstri solventleri ve aerosoller konusunda dünya standartlarında üretim yapan, uluslararası sertifikalı firmadır.

7000 m² alanda kurulu üretim tesislerimiz, tam otomasyon prosesi ile yıllık 40.000 tonluk yüksek kalitede üretim kapasitesine ve 80.000 ton depolama alanına sahiptir. Bilimi ve teknolojiyi yakından takip eden şirketimiz, kimya teknolojileri ve triboloji alanında eğitim veren üniversitelerle işbirliği yapmaktadır.. .

AR-GE

İşletmenize yapılan ziyaretlerde sorunlarınız dinlenip, dikkate alınmakta ve prosesleriniz gözlemlenerek durum tespiti yapılmaktadır.

ÜR-GE

Bu aşamadan sonra uygulamanıza yönelik yağlama tavsiyelerinde bulunulup siz müşterilerimize özel çözümler üretilmektedir.

DESTEK

Kullandığınız ürünlerimizin takibi, belirli periyotlar da numuneler alınarak ömür analizleri raporlanmaktadır.
ULUSLARARASI SERTİFİKALARIMIZ

Dünyada üçlü sorumluluk (responsible care) taahhüdünü imzalayan şirketimiz ; çevre, insan hayatı ve doğal kaynaklara saygılıdır.

TOP